Pobierz

Program OptiLogic rozprowadzany jest z licencją w wersji  DEMO posiadającą ograniczenie czasowe na  15  lub 60 dni. W wersji DEMO program działa z pełną funkcjonalnością, jedynym ograniczeniem jest liczba użytkowników zalogowana w danym momencie do systemu, która w przypadku wersji DEMO wynosi 1, oraz czas obowiązywania licencji.

Od momentu zainstalowania programu możecie Państwo korzystając z jego pełnej funkcjonalności, aż do dnia wygaśnięcia licencji. Przy każdym uruchomieniu użytkownik informowany jest o liczbie dni jaka pozostała do końca ważności licencji. W każdej chwili możecie Państwo aktywować licencję do pełnej wersji poprzez zakup oprogramowanie i jego aktywację. Ważne jest aby podczas pierwszej konfiguracji systemu podać prawidłowe dane późniejszego Licencjobiorcy (pełna nazwa i NIP).

Aktywacja systemu OptiLogic odbywa sie poprzez wgranie kodu aktywacyjnego, który można pobrać, po zakupie oprogramowania, bezpośrednio na portalu (zakładka Moje konto -> Licencje) lub otrzymać mailem.

 UWAGA: Domyślny użytkownik i hasło dla wersji DEMO -> login: admin     hasło: Admin